КП "Мариупольское ПУ ВКХ"
Телефоны: Контакт-центр Сообщить показания водомера: Адрес:
33-11-62 - Диспетчерская (0629)-40-77-97 (0629)-40-77-97 - автоответчик Мариуполь, ул. Соборная 7
   097-0-753-573 - Киевстар Viber 097-0-753-573 Электронная почта:
   095-248-75-48 - МТС   vodokanal@mvk.org.ua
Показники приладів обліку води приймаються з 5 по 25 число поточного місяця ! Телефони: 097-0-753-573 - Киевстар, 095-248-75-48 - МТС, (0629)-40-77-97 - автоответчик, Viber 097-0-753-573

Антикорупційна програма КП «Маріупольське ВУ ВКГ»

 

На підставі Законів України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 р, «Про Національне антикорупційне бюро України», «Про основи державної антикорупційної політики в Україні» (Антикорупційна стратегія), Комунальне підприємство  «Маріупольське ВУ ВКГ»  розробило і впровадило Антикорупційну програму підприємства.

 

Цією Антикорупційною програмою КП «Маріупольське ВУ ВКГ» проголошує, що її працівники, посадові особи, начальник у своїй внутрішній діяльності, а також у правовідносинах із діловими партнерами, органами державної влади, органами місцевого самоврядування керуються принципом "нульової толерантності" до будь-яких проявів корупції і вживатимуть всіх передбачених законодавством заходів щодо запобігання, виявлення та протидії корупції і пов'язаним з нею діям

Документ встановлює комплекс правил, стандартів і процедур щодо виявлення, протидії та запобігання корупції в діяльності КП «Маріупольське ВУ ВКГ» і поширюється на всіх працівників підприємства.

Aнтикорупційна програма 2018р.  

Звіт про виконання Антикорупційної програми 2018р.

Aнтикорупційна програма 2019р. (проект)

 

Розробка Антикорупційної програми КП «Маріупольське ВУ ВКГ» є черговим кроком у створенні антикорупційного середовища в діяльності підприємства, забезпечення безумовного дотримання вимог та обмежень законодавства з питань протидії корупції усіма працівниками підприємства.

 

Повідомити про корупційне правопорушення

Якщо Ви стали свідком або Вам стало відомо про вчинення корупційних правопорушень та інших неправомірних дій посадовими особами і працівниками Комунального підприємства «Маріупольське ВУ ВКГ» і його структурних підрозділів.

Ви можете повідомити про це уповноваженого з антикорупційної діяльності підприємства наступним чином:

письмово,  уповноваженому з антикорупційної діяльності з позначкою «Про корупцію» на адресу:  вул. Соборна, 7, м. Маріуполь, Донецька область, 87555 Україна, або  на електронну адресу   Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.: 

- шляхом направлення на ім’я уповноваженого службової записки

- за допомогою  спеціальної форми       

надіслати письмове звернення  на електронну адресу   

- під час особистого прийому уповноваженого за адресою:

 управління  КП «Маріупольське ВУ ВКГ»     вул. Соборна, 7,   3 поверх, кабінет № 19

        Графік прийому:       Понеділок з 13.00 - 14.00

                                        Вівторок    з 14.00 -15.00

на особистому прийомі використовується опитувальний лист для прийому повідомлень.

- Усне повідомлення може надійти за номером

 (+380) 98 - 155 -13 - 27

            по буднях у робочі години – з 8.00 до 17.00 (обідня перерва з 12.00  до 13.00).

З Порядком  організації роботи із повідомленнями про корупцію,  внесеними викривачами у   КП "Маріупольське ВУ ВКГ"  можно ознайомитися:Порядок організації роботи із повідомленнями про корупцію

Звертаємо увагу, в першу чергу будуть розглядатися повідомлення, які надходять з підписом у сканованому вигляді. 

При цьому повідомлення буде розглядатися, якщо наведена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені

Для більш детального вивчення ситуації та всебічного розгляду Вашого повідомлення пропонуємо Вам вказати інформацію про себе і свої контактні дані: для того, щоб ми могли звернутися до Вас за додатковою інформацією.

 

Антикорупційною програмою підприємства передбачені процедури захисту працівників, які повідомили інформацію про корупційне або пов'язане з корупцією правопорушення (розділ Х)

  • Працівникам КП «Маріупольське ВУ ВКГ» гарантується конфіденційність їх повідомлень 
  • Інформація про працівника, який повідомив про ознаки порушення вимог Антикорупційної програми, виявлення ознак корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, не може бути розголошена, крім випадків, встановлених законом (заходи для захисту впроваджуються за умови письмової згоди працівника).
  • Повідомлення працівників КП «Маріупольське ВУ ВКГ» про виявлення ознак вчинення корупційних чи пов'язаних з корупцією правопорушень можуть бути анонімними, але розглянуто лише у випадку, коли наведена у ньому інформація стосується конкретного працівника КП «Маріупольське ВУ ВКГ»  або ділових партнерів КП «Маріупольське ВУ ВКГ»  та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

 

Зверніть увагу!!!

Що повідомлення, що містять наклеп і образи, дискредитацію посадових осіб і працівників підприємства та повідомлення завідомо неправдивих відомостей, тягнуть за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

 

З 17.08.2018р. НА КП "МАРІУПОЛЬСЬКЕ ВУВКГ" РОЗПОЧАТО РАБОТУ З ОЦІНКИ КОРУПЦІЙНИХ РИЗИКІВ

З наказом  можна ознайомитись:Наказ №548 от 17.08.2018

  

Інформація для співробітників стосовно конфлікту інтересів

     Своєчасне виявлення конфлікту інтересів в діяльності працівників підприємства є одним з ключових моментів запобігання корупційних правопорушень.

     На підставі положень Закону України «Про запобігання корупції», Антикорупційної програми КП "Маріупольське ВУ ВКГ", затвердженої наказом від 17.07.2018 р. № 453, Методичних рекомендаціях щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, затверджених рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 29.09.2017 року № 839,  на підприємстві розроблені та затверджені наступні документи стосовно конфлікту інтересів:

  1. Положення про порядок виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів на КП "Маріупольське ВУ ВКГ"

             Наказ № 575 від 31.08.18

  1. Методика перевірки співробітників КП «Маріупольське ВУ ВКГ» на виявлення конфлікту інтересів (Декларування)

             Наказ  № 530 від 09.08.18

  1. Методика самостійного виявлення конфлікту інтересів для співробітників КП «Маріупольське ВУ ВКГ» (Тестування)

            Наказ  № 575 від 31.08.18  

     Метою ціх локальних документів підприємства є регулювання та запобігання конфлікту інтересів у діяльності працівників підприємства та можливих негативних наслідків конфлікту інтересів для самого підприємства.

     Окремі питання, не зазначені у документах, регулюються згідно з чинним законодавством України.

З наказами та документацією можна ознайомитись:

№ 575 Положення про порядок виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів  2018

№ 530 Методика перевірки співробітників на виявлення конфлікту інтересів (Декларування)

№ 575 Методика  самостійного виявлення конфлікту інтересів   для співробітників