На виконання постанови НКРЕКП від 30.06.2017 №866 (зі змінами) «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень НКРЕКП»,  КП "Маріупольське ВУВКГ" інформує про проведення обговорення  проєктів Інвестиційної програми на 2022 рік та Плану розвитку на 2022–2026 роки. 

Проєкт інвестиційної програми на 2022 рік

     Комунальне підприємство «Маріупольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» повідомляє, що 10.08.2021р. о 10.00 годині відбудеться відкрите обговорення, на якому будуть розглянуті питання про наміри щодо зміни тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2022 рік.

Oбгрунтування необхідності зміни тарифів на 2022 рік

Працівники КП «МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ» з 22-го липня по 28-е липня 2021 року усунули 203 засора каналізаційних мереж, ліквідували 158 поривів водоводів, відремонтували і накрили 39 колодязів, замінили 656 метрів водогонів, відновили 435 кв. метру асфальтового покриття.

Поступово КП «МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ» по всьому місту проводить планові заміни старого металевого трубопроводу на нові пластикові труби, що покращує водопостачання та зменшує ризик появи аварійних ситуацій.

Цього тижня працівники аварійно-відновлювальної служби по ремонту водопостачання Кальміуського району КП «МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ» виконують планові роботи по заміні водопроводу по вулиці Металургійній та вулиці Шопена. Замість металевої труби, яка відпрацювала свій нормативний термін, прокладуть нову пластикову.На ділянці по вулиці Металургійній від вулиці Маміна-Сибіряка до вулиці Шопена прокладуться пластикові труби діаметром 160 мм довжиною 250 метрів. А по вулиці Шопена від вулиці Металургійної до провулка Шопена буде прокладено нову трубу діаметром 50 мм довжиною 150 метрів. 

Після закінчення робіт планується провести перепідключення систем водопостачання житлових будинків до нової магістралі та виконати повний благоустрій на території проведення робіт.

Працівниками аварійно-відновлювальної служби по ремонту водопостачання Центрального району КП «МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ» виконуються планові роботи по заміні водопроводу по вулиці Фонтанній. Замість металевої труби, яка відпрацювала свій нормативний термін, прокладуть нову пластикову.

Станом на 27.07 прокладено 150 метрів нової труби діаметром 315 мм. В цілому, планується замінити 600 метрів водопроводу на вулиці Фонтанній на ділянці від вулиці Куїнджі до вулиці Торгової, провести перепідключення систем водопостачання житлових будинків до нової магістралі та виконати повний благоустрій на території проведення робіт до 01.10.2021 року.