Печать

Технологічним завершенням ремонтних робіт на мережах водопостачання та водовідведення для КП «МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ» є процес благоустрою території, прилеглої до місця виконання робіт. Задля цього в інспекції з благоустрою Маріупольської міської ради відкриваються дозволи на проведення робіт, кожен з яких відразу вносяться до плану з благоустрою КП «МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ» та визначаються конкретні терміни їх виконання.

Проведення окремих видів робіт, а саме асфальтування, цілком залежить від погоди. Тому з настанням сприятливих погодних умов КП «МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ» поновив укладання асфальту на тих об’єктах, де ремонтні роботи проводилися взимку.

Так, на вулиці Київській працівники дільниці з благоустрою КП «МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ» приступили до відновлення проїжджої частини. В цілому на даному об'єкті буде укладено близько 70 квадратних метрів дорожнього покриття. Також благоустрою зазнала вулиця Соборна. Після проведення ремонтних робіт фахівці підприємства приступили до відновлення тротуарного і дорожнього покриття загальною площею 15 квадратних метрів. В цілому у квітні місяці КП «МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ» запланував відновити 2015 квадратних метрів  дорожнього покриття.

003 s

004 s

001 s

002 s