Фахівці аварійно-відновлювальної служби по ремонту водопостачання Приморського району і служби КВП КП «Маріупольводоканал» продовжують будівельно-монтажні роботи з реконструкції водоводу по проспекту Будівельників.

В межах проспекту Миру і вулиці Бахчиванджи на місці сталевої труби був прокладений водогін з полімерних матеріалів діаметром 500 мм і довжиною 609 метрів, що забезпечує водою весь Приморський район. Також здійснено монтаж трьох магістральних засувок діаметром 200 мм, водопровідних колодязів і камер перемикання мереж водопостачання.

Зараз фахівці КП «Маріупольводоканал» приступили до заміни водоводів діаметром 200 і 160 мм, які забезпечують водою житлові мікрорайони, прилеглі до проспекту Будівельників.Зараз фахівці КП «Маріупольводоканал» приступили до заміни водоводів діаметром 200 і 160 мм, які забезпечують водою житлові мікрорайони, прилеглі до проспекту Будівельників.

КП «Маріупольводоканал» приносить вибачення за тимчасові незручності, пов'язані з обмеженням дорожнього руху на час будівельних робіт.

007 s

007 s

007 s

007 s

007 s

007 s

007 s